Arkada-M
“Arkada-M” SIA

SIA “Arkada-M” dibināta 2006. gada 13. septembrī. Mūsu pamatdarbības veids ir drošības tehnisko līdzekļu un specialās tehnikas pārdošana un tehniskā apkalpošana. 

Mūsu klientu vidū ir LR Saeima, Latvijas Banka, AS Latvenergo,  muitas iestādes, bruņotie spēki, policija, robežsardze, vairāku banku, valsts un privātuzņēmumu drošības dienesti. 

Mēs piedāvājam savus pakalpojumus ne tikai Latvijā, bet arī Lietuvā un Igaunijā.
Mūsu firma oficiāli pārstāv tādas ārzemju kompānijas kā Astrophysics Inc. (ASV) –
bagāžas un kravu pārbaudes rentgeniekārtu ražotājs, Vidisco Ltd. (Izraēla) – mobilo rentgeniekārtu ražotājs, Sas R&D Services Inc. (ASV) – kontrabandas detektoru un endoskopu ražotājs, Šestan-Busch d.o.o. (Horvātija) - ballistiskais aizsargekipējuma ražotājs, Singing Rock s.r.o. (Čehija) - alpīnistu inventāra ražotājs un citas.

Sadarbībā ar mūsu partneriem pēdējo gadu laikā mēs esam realizējuši vairākus 
nozīmīgus projektus, piemērām: Igaunijas muitas iestādēm ir piegādātas un uzstādītas 3 bagāžas un kravu pārbaudes rentgeniekārtas, pa vienai rentgeniekārtai - Lietuvas Republikas Seimai un Viļņas lidostai; Latvijas Republikas Valsts ieņēmumu dienestam mēs piegādājām dažādus muitas tehniskos līdzekļus, Vidisco mobilās sistēmas izmanto Latvijas Valsts policijas darbinieki; vairāku reģionu pašvaldību policijas darbinieki ir aizsargāti ar mūsu piegādātajām bruņuvestēm.

Mēs nodarbojamies ne tikai ar drošības tehnisko līdzekļu pārdošanā, bet arī veicam šo iekārtu uzstādīšanu, apkalpošanu un remontu.
Regulāri organizējam mūsu klientiem informācijas seminārus un jaunu drošības produktu prezentācijas.

Uzkrātā pieredze un pastāvīgā savas zināšanas un prasmes atjaunošana ļauj mums godprātīgi un profesionāli sniegt augstās kvalitātes pakalpojumus un pilnībā apmierināt mūsu klientu prasības.

Partneri

Vidisco

SAS R&D

Astrophysics


ceia